Chemiczny odzysk komponentów metalowych ze zwulkanizowanych detali metalowo-gumowych

dowiedz się więcej

Doradztwo i serwis techniczny w zakresie obróbki powierzchni, połączeń guma-metal w procesie wulkanizacji.

dowiedz się więcej

Technologie obróbki powierzchni. Powłoki techniczne.

dowiedz się więcej

Redukcja odpadu produkcyjnego:
Dajemy Państwa częściom drugie życie.

dowiedz się więcej

O firmie

Firma OFS Technologie istnieje od 2009 roku. Jest silnie rozwijającym rodzinnym przedsiębiorstwem ukierunkowanym na indywidualne potrzeby Klienta. Jako jedyni w Polsce zajmujemy się chemicznym odzyskiem komponentów metalowych ze zwulkanizowanych części metalowo-gumowych. Dzięki temu od początku działalności cieszymy się uznaniem wielu, dziś stałych Klientów z branży motoryzacyjnej cechującej się z restrykcyjnym podejściem do jakości swoich surowców oraz samych dostawców. Wzrost zainteresowania nasza niszową działalnością wymusił na nas konieczność rozbudowy firmy. W pierwszym kwartale 2014 roku oddajemy do dyspozycji nową, ponad 450 metrową halę produkcyjną wraz z 300 metrami pomieszczeń socjalno - biurowych. Naszym Klientom dajemy nie tylko możliwość redukcji kosztów zakupu surowca dzięki możliwości powtórnego użycia tych samych komponentów w procesie wulkanizacji, ale i samym działaniem przyczyniamy się do zmniejszenia ilości braków produkcyjnych a tym samym kosztów ich utylizacji. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta oraz fachowość i profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia zawodowego w przemyśle motoryzacyjnym.

Nasi klienci

Naszymi Klientami są dostawcy OEM z branży motoryzacyjnej oraz producenci sprzętu AGD, działających w branży gumowej oraz metalowo-gumowej.  Większość to odbiorcy z Europy (głównie Niemcy, Francja, Rumunia, Włochy). W przeciągu ostatnich dwóch lat odnotowaliśmy także wzrost zainteresowania wśród podmiotów krajowych.

Jakość

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, w roku 2014 planowane jest zakończenie procesu wdrażania Systemu Jakości na podstawie normy ISO 9001:2008.

Zaufali nam:

Polska
Niemcy
Rumunia
Anglia
Włochy
Czechy
Słowacja
Francja

Obecnie wykonujemy nasze usługi dla wielu Klientów w kraju i za granicą. Nasi Klienci ulokowani są w różnych krajach i w większości dostarczają swoje produkty branży samochodowej. Przekonaliśmy ich naszą jakością, dyspozycyjnością oraz niezawodnością. Pomagamy im również osiągać zamierzone cele.